07 – V zeleném kabátě

Hološka Ludovít

malba / olej, plátno

48 x 48 cm

1992

Katalogové číslo: D-07

Vyvolávací cena: 30 000

Aukce doposud nezačala.

Začíná: 8. 12. 2020 18:50

Do začátku aukce zbývá:

Aukce končí dne: 18. 12. 2020 23:59

Hološka Ľudovít

* 18. 9. 1943 v Jablonici

1962 – 1969 Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave, Katedra maľby (L. Černický, J. Mudroch, V. Hložník)

Slovenská národná galéria Bratislava, Galéria mesta Bratislava, Galéria Jána Koniarka Trnava, Záhorská galéria Jána Mudrocha Senica, Oravská galéria Dolný Kubín, Nitrianská galéria Nitra, Galéria Michala Alexandra Bazovského Trenčín, Považská galéria umenia Žilina, Stredoslovenská galéria Banská Bystrica, Kysucká Galéria Čadca, Novohradská galéria Lučenec, Východoslovenská galéria Košice, Šarišská galéria Prešov, Galerie výtvarného umění Hodonín ČR, soukromé sbírky

,

×

Cart