08 – Opice

Anderlová Alena

malba / akryl, olej, plátno

50 x 50 cm

2019

Katalogové číslo: D-08

Vyvolávací cena: 14 000

Aukce doposud nezačala.

Začíná: 8. 12. 2020 18:50

Do začátku aukce zbývá:

Aukce končí dne: 18. 12. 2020 23:59

Alena Anderlová

* 23. 6. 1977 v Klatovech

http://www.alenaanderlova.cz

1999 – 2005 Akademie výtvarných umění v Praze (A. Střížek, M. Rittstein)
1995 – 1997 Vyšší odborná škola Václava Hollara v Praze, obor Knižní grafika
1991 – 1995 Střední uměleckoprůmyslová škola v Praze

Galerie Klatovy Klenová, Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov, Galerie bratří Špilarů, Domažlice, Centrum umění Kvilda, soukromé sbírky v Čechách a zahraničí

, ,

×

Cart