fbpx

08 – Opice

Anderlová Alena

malba / akryl, olej, plátno

50 x 50 cm

2019

Katalogové číslo: D-08

14 000

Aukce skončila bez příhozů

Alena Anderlová

* 23. 6. 1977 v Klatovech

http://www.alenaanderlova.cz

1999 – 2005 Akademie výtvarných umění v Praze (A. Střížek, M. Rittstein)
1995 – 1997 Vyšší odborná škola Václava Hollara v Praze, obor Knižní grafika
1991 – 1995 Střední uměleckoprůmyslová škola v Praze

Galerie Klatovy Klenová, Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov, Galerie bratří Špilarů, Domažlice, Centrum umění Kvilda, soukromé sbírky v Čechách a zahraničí

, ,

Online přenos ze zahájení benefiční aukce