101 – Havrani

Voves Jiří

malba / akryl, plátno

50 x 60 cm

nedatováno

Katalogové číslo: D-101

Vyvolávací cena: 15 000

Aukce doposud nezačala.

Začíná: 8. 12. 2020 18:50

Do začátku aukce zbývá:

Aukce končí dne: 18. 12. 2020 23:59

Jiří Voves

* 4. 1. 1945 v Pardubicích

http://www.jirivoves.cz

1969 – 1971 Akademie výtvarných umění v Praze (F. Cubr, J. John)
1963 – 1969 České vysoké učení technické v Praze, Fakulta architektury (J. Štursa)

Národní galerie v Praze, Oblastní galerie v Litoměřicích, Oblastní galerie v Liberci, Západočeská galerie v Plzni, Galerie Benedikta Rejta v Lounech, Galerie Klatovy / Klenová, soukromé sbírky

,

×

Cart