17 – Bez názvu

Burgertová Kateřina

malba / akryl, olej, plátno

88 x 80 cm

2016

Katalogové číslo: D-17

Vyvolávací cena: 20 000

Aukce doposud nezačala.

Začíná: 8. 12. 2020 18:50

Do začátku aukce zbývá:

Aukce končí dne: 18. 12. 2020 23:59

Kateřina Burgertová

* 5. 3. 1986 v Ostravě

http://www.katerinaburgertova.com

https://burgertkaterina.blogspot.com/

2009 – 2012 FAST VUT v Brně, Ústav společenských věd
2007 Universidad del País Vasco, Facultad del Bellas Artes Bilbao, Španělsko
2005 – 2011 FaVU Vut v Brně, ateliér malířství 3 (M. Meiner)
2001 – 2005 SUŠ Poděbradova v Ostravě

, ,

×

Cart