28 – V zahradě

Moucha Miloslav

malba / olej, plátno

20 x 22 cm

Katalogové číslo: D-28

Vyvolávací cena: 25 000

Aukce doposud nezačala.

Začíná: 8. 12. 2020 18:50

Do začátku aukce zbývá:

Aukce končí dne: 18. 12. 2020 23:59

Miloslav Moucha

* 25. 3. 1942 v Litvínově

http://www.moucha.fr

autodidakt

Národní galerie v Praze, Galerie hlavního města Prahy, Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice, Galerie výtvarného umění v Ostravě, Galerie Klatovy / Klenová, Centre Georges Pompidou / Paříž, Galerie Lambert-Rouland / Paříž, Musée d’Art Moderne de la ville de Paris / ARC Paříž, Musée des Beaux-Arts / Besançon, Galerie Mathieu / Besancon, Musée National d’Art Moderne / Paříž, Fond Régional d’Art Contemporain de Franche-Comté / Francie, Fond National d’Art Contemporain / Francie, soukromé sbírky v České republice a zahraničí

,

×

Cart