fbpx

32 – Havrani

Voves Jiří

malba / olej, plátno

70 x 60 cm

2006

Katalogové číslo: D-32

18 000

Aukce skončila bez příhozů

Jiří Voves

* 4. 1. 1945 v Pardubicích

http://www.jirivoves.cz

1969 – 1971 Akademie výtvarných umění v Praze (F. Cubr, J. John)
1963 – 1969 České vysoké učení technické v Praze, Fakulta architektury (J. Štursa)

Národní galerie v Praze, Oblastní galerie v Litoměřicích, Oblastní galerie v Liberci, Západočeská galerie v Plzni, Galerie Benedikta Rejta v Lounech, Galerie Klatovy / Klenová, soukromé sbírky

,

Online přenos ze zahájení benefiční aukce