48 – Horizont

Kaufman Mirek

malba / akryl, olej, plátno

45 x 40 cm

2019

Katalogové číslo: D-48

Vyvolávací cena: 30 000

Aukce doposud nezačala.

Začíná: 8. 12. 2020 18:50

Do začátku aukce zbývá:

Aukce končí dne: 18. 12. 2020 23:59

Mirek Kaufman

* 15. 4. 1963 v Žatci

http://www.mirekkaufman.com

1983 – 1989 Akademie výtvarných umění v Praze
2009 – 2014 École Nationale Supérieure des Beaux-Arts de Paris studijní stáž, École de recherché graphique, Brusel
1992 – 1993 scholarship at ARTEST, Foundation S. Buffat, Geneve, Switzerland

soukromé sbírky v Čechách, Francii, Belgii, Švýcarsku, Německu, USA, a dalších zemích

, ,

×

Cart