68 – Albrechtice

Štreit Jindřich

fotografie / černobílá fotografie, rámováno, signováno, tisk na muzeálním papíře

40 cm x 30 cm

1983

Katalogové číslo: D-68

Vyvolávací cena: 50 000

Můžete dražit na limit. Zadejte nejvyšší částku, jakou jste ochotni nabídnout (limit) a pokud Vás někdo přehodí, systém bude až do výše Vašeho limitu podle tarifu příhozů automaticky přihazovat za Vás.

Aukce doposud nezačala.

Začíná: 30. 11. 2022 19:30:00

Do začátku aukce zbývá:

Aukce končí: 3. 12. 2022 21:00:00

Jindřich Štreit

* 5. září 1946 ve Vsetíně

www.jindrichstreit.cz

2014 Umělecká rada Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Bratislavě Jindřichu Štreitovi udělila titul doctor honoris causa
2009 absolutorium profesorského řízení – 18. 9. 2009 prezidentem republiky jmenován profesorem
2000 obhájení habilitačního řízení na katedře fotografie Filmové a televizní fakulty Akademie múzických umění v Praze
1960 – 1963 Pedagogická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci, (J. Jemelková, Z. Přikryl, L. Rusek, L. Jalůvka, E. Přikryl, M. Dočkal)
1963 – 1967 Gymnázium v Rýmařově

, , ,

Příhozy k dílu:

Aukce začíná 30. 11. 2022 19:30:00