77 – Krajina s rámem

Pilný Ivan

malba / karton, olej, rámováno

40 x 76 cm

2003

Katalogové číslo: D-77

Vyvolávací cena: 5 000

Aukce doposud nezačala.

Začíná: 8. 12. 2020 18:50

Do začátku aukce zbývá:

Aukce končí dne: 18. 12. 2020 23:59

Ivan Pilný

* 9. 11. 1981 v Malackách

2003 – 2009 VŠVU Bratislava, Katedra restaurování, Ateliér restaurování dřevěných polychromovaných soch (J. Gazdík), Aleliér restaurování kamenných soch a kamenných článků architektury (J. Kuba)
2000 – 2008 UK Bratislava, Filozofická fakulta, Věda o výtvarném umění

, ,

×

Cart