69

Z cyklu „Sny o civilizaci“ – 24 malých snů o budoucnosti člověka

Puchnarová Dana

grafika / barevná litografie

80 x 100 cm

datováno

Katalogové číslo: 69

2 400

Skladem

Dana Puchnarová

* 22. 1. 1938 v Praze

http://www.danapuchnarova.cz

1958 – 1964 Akademie výtvarných umění v Praze (L. Čepelák, K. Souček)
1954 – 1958 Výtvarná škola Václava Hollara v Praze

Národní galerie v Praze, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, GASK / Kutná Hora, Muzeum umění Olomouc, Památník Terezín, Galerie Klatovy / Klenová

Zavřít menu
×

Cart