Úvodem > Katalog > A > Anderlová Alena

Anderlová Alena

*23. 6. 1977 v Klatovech
http://www.alenaanderlova.cz/

1999 – 2005 Akademie výtvarných umění v Praze (A. Střížek, M. Rittstein)
1995 – 1997 Vyšší odborná škola Václava Hollara v Praze, obor Knižní grafika
1991 – 1995 Střední uměleckoprůmyslová škola v Praze

Galerie Klatovy Klenová,

Egon Schiele Art centrum Český Krumlov

Galerie bratří Špilarů, Domažlice

Centrum umění Kvilda,

soukromé sbírky v ČR a zahraničí

díla v aukci 08

  • Ohňostroj

    8
    Anderlová Alena
    olej, plátno
    Vyvolávací cena
    15 000 Kč
    50 x 130 cm
    2013