Úvodem > Katalog > CH

CH

  • Chloupa Martina

    *25. 4. 1976 v České Lípě

    http://chloupa.blog.cz/

    1999 - 2005 Akademie výtvarných umění v Praze (J. Hendrych, J. Koblasa, M. Knížák)
    1994 – 1998 Institut výtvarné kultury, UJEP, Ústí nad Labem
    1990 – 1994 Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Kamenický Šenov

    Národní galerie v Praze
    Galerie Klatovy / Klenová
    soukromé sbírky v Čechách a zahraničí

    díla v aukci:

  • Chmelová Eva

    *10. 11. 1984 v Rokycanech

    www.evachmelova.cz
    www.dezenfabrics.cz

    2006–2010 AKU Banská Bystrica, obory Klasická malba / Volné výtvarné umění (Ľudovít Hološka)
    2006 stáž na AKU Banská Bystrica, ateliér klasické malby (Ľudovít Hološka)
    2004–2006 Univerzita Hradec Králové, Ateliér textilní tvorby Márie Fulkové, Andrei Tachezy
    2000–2004 SSUPŠ Zámeček Plzeň, obor Užitá malba

    soukromé sbírky, Česko, Německo, Francie

    díla v aukci: 56

Zobrazeny 2 položky
  • Brána

    13
    Chloupa Martina
    akryl, plátno
    Vyvolávací cena
    6 000 Kč
    25 x 15 cm
    2016

  • Mraveniště III, z cyklu „TO místo“

    56
    Chmelová Eva
    olej, plátno
    Vyvolávací cena
    19 000 Kč
    110 x 110 cm
    2014

Zobrazeny 2 položky