Úvodem > Katalog > G > Gruber Petr

Gruber Petr

2008 – 2014 Akademie výtvarných umění v Praze (J. Sopko, Z. Beran, V. Kokolia)
2013 AdBK München, Malerei Günther Förg
2004 - 2008 Střední umělecká škola grafická v Jihlavě

díla v aukci: 55

  • Pod

    55
    Gruber Petr
    akryl, olej, plátno
    Vyvolávací cena
    16 000 Kč
    75 x 65 cm