Úvodem > Katalog > H > Hercegová Anna

Hercegová Anna

*23. 7. 1984 v Nitře

http://www.hercegova.sk/

2012 - 2013 AKU Banská Bystrica, Fakulta výtvarných umění, doplňující pedagogické studium
2011 - 2012 Univerzita Konštantína Filozofa Nitra, Pedagogická fakulta, doplňující pedagogické studium
2005 – 2011 AKU Banská Bystrica, Fakulta výtvarných umění (Stanislav Balko)
1999 – 2003 Súkromná škola úžitkového výtvarníctva, Topoľčany, obor Modelování a navrhování oděvů

díla v aukci: 37

  • Prostor (Kostel)

    37
    Hercegová Anna
    olej, plátno
    Vyvolávací cena
    12 000 Kč
    130 x 180 cm
    2011