Úvodem > Katalog > H > Hološka Ľudovít

Hološka Ľudovít

*18. 9. 1943 v Jablonici

https://www.webumenia.sk

1962 – 1969 VŠVU Bratislava, Katedra maľby (Ladislav Čemický, Ján Mudroch, Vincent Hložník)

Slovenská národná galéria Bratislava
Galéria mesta Bratislava
Galéria Jána Koniarka Trnava
Záhorská galéria Jána Mudrocha Senica
Oravská galéria Dolný Kubín
Nitrianska galéria Nitra
Galéria Michala Alexandra Bazovského Trenčín
Považská galéria umenia Žilina
Stredoslovenská galéria Banská Bystrica
Kysucká galéria Čadca
Novohradská galéria Lučenec
Východoslovenská galéria Košice
Šarišská galéria Prešov
Galerie Výtvarného umění Hodonín

díla v aukci: 11

  • V zeleném kabáte

    11
    Hološka Ľudovít
    olej, plátno
    Vyvolávací cena
    30 000 Kč
    48 x 48 cm
    1992