Úvodem > Katalog > K > Karpíšek Jan

Karpíšek Jan

*15. 3. 1981 v Jihlavě
http://www.jankarpisek.com

2002 VUT Brno, Fakulta výtvarných umění, ateliér Performance (prof. Ruller), stáž
1999 - 2005 VUT Brno, Fakulta výtvarných umění, ateliér Malba (prof. Mainer)

Národní galerie v Praze
Galerie výtvarného umění v Hodoníně
soukromé sbírky: Biggs, Hillsboro, Richmond, Los Angeles, San Francisco, Anguilla, Velká Británie, ČR, Itálie, Německo, Španělsko, Japonsko, Saúdská Arábie

díla v aukci: 34

  • Žábohora

    34
    Karpíšek Jan
    olej, plátno
    Vyvolávací cena
    5 000 Kč
    51 x 60,5 cm