Úvodem > Katalog > K > Kršáková Cisárová Petra

Kršáková Cisárová Petra

*22.7. 1981 v Novém Městě na Moravě

2006–2010 AKU Banská Bystrica, obory Klasická malba / Volné výtvarné umění (Ľudovít Hološka)
2006 stáž na AKU Banská Bystrica, ateliér klasické malby (Ľudovít Hološka)
2004–2006 Univerzita Hradec Králové, Ateliér textilní tvorby Márie Fulkové, Andrei Tachezy

díla v aukci: 76

  • U jezera

    76
    Kršáková Cisárová Petra
    olej, plátno
    Vyvolávací cena
    30 000 Kč
    120 x 120 cm