Úvodem > Katalog > K > Kruták Adam

Kruták Adam

*17. 07. 1985, Ružomberok

http://adamkrutak.blogspot.cz

2012-2015 AKU Banská Bystrica Banská Bystrica, postgraduaální studium, obor Klasická malba (Ľudovít Hološka)
2006-2012 AKU Banská Bystrica Banská Bystrica, obor Klasická malba
2004-2007 UMB Banská Bystrica, Filozofická fakulta
2000-2004 Škola užitkového výtvarníctva, Ružomberok

díla v aukci: 57

  • Posed

    57
    Kruták Adam
    olej, plátno
    Vyvolávací cena
    5 000 Kč
    40 x 50 cm
    2013