Úvodem > Katalog > K > Kuriš Martin

Kuriš Martin

*30. 10. 1973 v Kutné Hoře

www.kuris.cz

2007–2013 Pedagogická fakulta Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, Ústí nad Labem
2006–2007 Divadelní akademie múzických umění v Praze
1998–1999 Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze
1993–1999 Akademie výtvarných umění v Praze (B. Dlouhý, F. Hodonský, A. Střížek)

Galerie Středočeského kraje GASK Kutná Hora
Galerie výtvarného umění v Ostravě
Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Jihlavou
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem

díla v aukci: 65

  • Vodník

    65
    Kuriš Martin
    olej, plátno
    Vyvolávací cena
    30 000 Kč
    90 x 110 cm
    2008