Úvodem > Katalog > M > Margetová Palárik Viera

Margetová Palárik Viera

*16. 4. 1982 v Breznu

http://www.vieramargetova.com

2009 - 2012 AKU Banská Bystrica, Fakulta výtvarných umení, Voľné výtvarné umenie, doktorandské studium (Ľudovít Hološka)
2005 – 2008 AKU Banská Bystrica, Ateliér klasických maliarskych disciplín (Ľudovít Hološka)
2006 stáž v Rennes, Francie
2009 – 2005 AKU Banská Bystrica, Ateliér interaktívnej maľby (Stanislav Balko)

díla v aukci: 26

  • Drozdík

    26
    Margetová Palárik Viera
    olej, plátno
    Vyvolávací cena
    12 000 Kč
    65 x 80 cm