Úvodem > Katalog > P > Pilná Ľudmila

Pilná Ľudmila

*16. 6. 1982 v Myjavě

2006 – 2010 VŠUV Bratislava, Katedra reštaurovania, Ateliér reštaurovania závesných obrazov a tabuľových malieb (Danica Stojkovičová)
2002 – 2003 VŠVU Bratislava, Ateliér maľby (Ján Berger), stáž
2000 – 2006 AKU Banská Bystrica, Ateliér klasických maliarskych disciplín (Ľudovít Hološka)

díla v aukci: 28

  • Déšť

    28
    Pilná Ľudmila
    olej, plátno
    Vyvolávací cena
    3 000 Kč
    25 x 25 cm
    2016