Úvodem > Katalog > P > Podoba Rastislav

Podoba Rastislav

*11. 10. 1975 v Bánovcích nad Bebravou

http://www.krokusgaleria.sk

2009 - 2015 doktorandské studium, AKU Banská Bystrica, Katedra malby
1996-2002, Vysoká škola výtvarných umení Bratislava (Vladimíra Popovič, Rudolf Sikora)

Galéria mesta Bratislava
Nitrianska galéria
Stredoslovenská galéria Banská Bystrica
GVU Hodonín
Nadácia Mladá maľba, Bratislava
Zbierka Linea
soukromé sbírky: Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Polsko, Portugalsko, USA, Rakousko

díla v aukci: 36

  • Strom

    36
    Podoba Rastislav
    olej, plátno
    Vyvolávací cena
    22 000 Kč
    40 x 50 cm
    2011