Úvodem > Katalog > R

R

  • Rossí Karolína

    *15. 2. 1983 v Novém Městě na Moravě

    http://karolinarossi.blogspot.cz

    2008 Ecole superieure des beaux arts, Aix en Provence, stáž
    2005 – 2012 Akademie výtvarných umění v Praze (Vladimír Kokolia)
    2001 – 2004 Střední škola uměleckoprůmyslová, Uherské Hradiště

    díla v aukci: 59

  • Růžička Aleš

    *31. 8.1977 v Táboře

    www.alesruzicka.com

    1995 – 2002 Akademie výtvarných umění v Praze, Ateliér krajinomalby (F. Hodonský, A. Střížek, M. Rittstein)
    1991 – 1995 Střední průmyslová škola keramická v Bechyni, obor Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu

    Sbírka moderního a současného umění Národní galerie v Praze
    Sbírka Galerie Felixe Jeneweina v Kutné Hoře
    Sbírka Galerie Ještě R v České Třebové
    Sbírka města Jajce, BiH
    Galerie Klatovy / Klenová
    soukromé sbírky v ČR i v zahraničí

    díla v aukci: 46

Zobrazeny 3 položky
  • Poupě

    59
    Rossí Karolína
    akryl, plátno
    Vyvolávací cena
    16 000 Kč
    60 x 65 cm
    2015

  • Pouťovka

    46
    Růžička Aleš
    akryl, plátno
    Vyvolávací cena
    8 000 Kč
    25 x 18 cm
    2015

  • Strom

    68
    Říčanová Tereza
    podmalba na skle, rám
    Vyvolávací cena
    5 000 Kč
    40 x 30 cm
    nedatováno

Zobrazeny 3 položky