Úvodem > Katalog > T

T

  • Toman Juraj

    *9. 12. 1985 v Trenčíně

    www.schemnitz.sk

    2011 - 2014 AKU Banská Bystricia, doktorandské studium
    2009 - 2011 VŠVU Bratislava, ateliér Klaudie Kosziby
    2005 - 2009 AKU Banská Bystrica

    soukromé sbírky: Slovensko, Česká republika

    díla v aukci: 75

  • Trabura Roman

    *21. 7. 1960 ve Slavičíně (Zlín)

    http://www.artlist.cz/roman-trabura-540/

    1990 –1997 Akademie výtvarných umění v Praze (J. Načeradský, A.Veselý)
    1978 – 1990 Soukromá studia kresby, malby a dějin umění

    Národní galerie v Praze
    GASK Kutná Hora
    Galerie Felixe Jeneweina v Kutné Hoře
    Muzeum umění v Olomouci
    Galerie Klatovy / Klenová
    Foundation La rectoria Barcelona
    soukromé sbírky v Düsseldorfu, Frankfurtu, Barceloně, New Yorku, Praze a další

    díla v aukci: 07

Zobrazeny 2 položky
  • Léto - Znojmo

    75
    Toman Juraj
    olej, plátno
    Vyvolávací cena
    5 000 Kč
    30 x 40 cm

  • Ryby

    7
    Trabura Roman
    akvarel na papíře
    Vyvolávací cena
    5 000 Kč
    30,5 x 34,5 cm
    nedatováno

Zobrazeny 2 položky