Úvodem > Katalog > T > Toman Juraj

Toman Juraj

*9. 12. 1985 v Trenčíně

www.schemnitz.sk

2011 - 2014 AKU Banská Bystricia, doktorandské studium
2009 - 2011 VŠVU Bratislava, ateliér Klaudie Kosziby
2005 - 2009 AKU Banská Bystrica

soukromé sbírky: Slovensko, Česká republika

díla v aukci: 75

  • Léto - Znojmo

    75
    Toman Juraj
    olej, plátno
    Vyvolávací cena
    5 000 Kč
    30 x 40 cm