Úvodem > Katalog > T > Trabura Roman

Trabura Roman

*21. 7. 1960 ve Slavičíně (Zlín)

http://www.artlist.cz/roman-trabura-540/

1990 –1997 Akademie výtvarných umění v Praze (J. Načeradský, A.Veselý)
1978 – 1990 Soukromá studia kresby, malby a dějin umění

Národní galerie v Praze
GASK Kutná Hora
Galerie Felixe Jeneweina v Kutné Hoře
Muzeum umění v Olomouci
Galerie Klatovy / Klenová
Foundation La rectoria Barcelona
soukromé sbírky v Düsseldorfu, Frankfurtu, Barceloně, New Yorku, Praze a další

díla v aukci: 07

  • Ryby

    7
    Trabura Roman
    akvarel na papíře
    Vyvolávací cena
    5 000 Kč
    30,5 x 34,5 cm
    nedatováno