Úvodem > Katalog > V > Voves Jiří

Voves Jiří

*4. 1. 1945 v Pardubicích

http://jirivoves.cz/

1969–1971 Akademie výtvarných umění v Praze (F. Cubr, J. John)
1963–1969 České vysoké učení technické v Praze, Fakulta architektury (J. Štursa)

Národní galerie v Praze
Oblastní galerie v Litoměřicích
Oblastní galerie v Liberci
Západočeská galerie v Plzni
Galerie Benedikta Rejta v Lounech
Galerie Klatovy / Klenová

díla v aukci: 38

  • Havrani

    38
    Voves Jiří
    olej, plátno
    Vyvolávací cena
    18 000 Kč
    70 x 60 cm
    2006