Úvodem > Katalog > Z > Zeithamml Jindřich

Zeithamml Jindřich

*25. 3. 1949 narozen v Teplicích

http://www.artlist.cz/jindrich-zeithamml-6730/

1976 - 1982 Státní umělecká akademie, Düsseldorf (N. Kricke)
1968 Akademie výtvarných umění v Praze

Muzeum umění v Olomouci
GASK Kutná Hora
Oblastní galerie v Liberci
Galerie Klatovy / Klenová
Kunstmuseum Düsseldorf
soukromé sbírky v ČR a zahraničí

díla v aukci: 48

  • Bez názvu

    48
    Zeithamml Jindřich
    akvarel na papíře
    Vyvolávací cena
    20 000 Kč
    59 x 42 cm
    nedatováno