102 – Déšť

Pilná Ludmila

malba / olej, plátno

25 x 25 cm

2016

Katalogové číslo: D-102

Vyvolávací cena: 3 000

Aukce doposud nezačala.

Začíná: 8. 12. 2020 18:50

Do začátku aukce zbývá:

Aukce končí dne: 18. 12. 2020 23:59

Ľudmila Pilná

* 16. 6. 1982 v Myjavě

2006 – 2010 VŠVU Bratislava, Katedra restaurování, Ateliér restaurování závěsných obrazů a deskových maleb (D. stojkovičková)
2002 – 2003 VŠVU Bratislava, Ateliér malby (J. Berger), stáž
2000 – 2006 Akadémia umení v Banskej Bystrici, Ateliér klasické malby (Ľ. Hološka)

,

×

Cart