fbpx

102 – Déšť

Pilná Ludmila

malba / olej, plátno

25 x 25 cm

2016

Katalogové číslo: D-102

Vydraženo za: 4 500

Ľudmila Pilná

* 16. 6. 1982 v Myjavě

2006 – 2010 VŠVU Bratislava, Katedra restaurování, Ateliér restaurování závěsných obrazů a deskových maleb (D. stojkovičková)
2002 – 2003 VŠVU Bratislava, Ateliér malby (J. Berger), stáž
2000 – 2006 Akadémia umení v Banskej Bystrici, Ateliér klasické malby (Ľ. Hološka)

,

Online přenos ze zahájení benefiční aukce