fbpx

13 – Hřebíček

Fialová Eliška

kresba / olej, plátno, tuš

30 x 30 cm

2016

Katalogové číslo: D-13

Vydraženo za: 4 700

Eliška Fialová

* 28. 7. 1988 v Českých Budějovicích

http://eliskaafialova.blogspot.com/

2007 – 2013 Vysoké učení technické v Brně, Fakulta výtvarných umění (L. Rathouský)

, ,

Online přenos ze zahájení benefiční aukce