13 – Hřebíček

Fialová Eliška

kresba / olej, plátno, tuš

30 x 30 cm

2016

Katalogové číslo: 2020-13

Vydraženo za: 4 700

Eliška Fialová

* 28. 7. 1988 v Českých Budějovicích

http://eliskaafialova.blogspot.com/

2007 – 2013 Vysoké učení technické v Brně, Fakulta výtvarných umění (L. Rathouský)

, ,

Příhozy k dílu:

Aukce skončila!

Nevyšší příhozce byl: 0***5

Jméno přihazujícího Čas příhozu Příhoz Automatický
0***5 18. 12. 2020 22:13:36 4 700
0***5 18. 12. 2020 22:13:01 4 500
Aukce začala 8. 12. 2020 18:50:00