13 – Hřebíček

Fialová Eliška

kresba / olej, plátno, tuš

30 x 30 cm

2016

Katalogové číslo: D-13

Vyvolávací cena: 4 500

Aukce doposud nezačala.

Začíná: 8. 12. 2020 18:50

Do začátku aukce zbývá:

Aukce končí dne: 18. 12. 2020 23:59

Eliška Fialová

* 28. 7. 1988 v Českých Budějovicích

http://eliskaafialova.blogspot.com/

2007 – 2013 Vysoké učení technické v Brně, Fakulta výtvarných umění (L. Rathouský)

, ,

×

Cart