fbpx

33 – Pod sjezdovkou

Gruber Petr

malba / akryl, olej, plátno

135 x 105 cm

Katalogové číslo: D-33

Vydraženo za: 25 000

Petr Gruber

* 1. 3. 1989 v Havlíčkově Brodě

http://www.prostor228.cz

2008 – 2014 Akademie výtvarných umění v Praze (J. Sopko, Z. Beran, V. Kokolia)
2013 AdBK München, Malerei Günther Förg
2004 – 2008 Střední umělecká škola grafická v Jihlavě

, ,

Online přenos ze zahájení benefiční aukce