fbpx
D
H
M
S

Podívejte se na živý přenos ze zahájení benefiční aukce 2021.

33 – Pod sjezdovkou

Gruber Petr

malba / akryl, olej, plátno

135 x 105 cm

Katalogové číslo: 2020-33

Vydraženo za: 25 000

Petr Gruber

* 1. 3. 1989 v Havlíčkově Brodě

http://www.prostor228.cz

2008 – 2014 Akademie výtvarných umění v Praze (J. Sopko, Z. Beran, V. Kokolia)
2013 AdBK München, Malerei Günther Förg
2004 – 2008 Střední umělecká škola grafická v Jihlavě

, ,

Příhozy k dílu:

Aukce skončila!

Nevyšší příhozce byl: 0***3

Jméno přihazujícího Čas příhozu Příhoz Automatický
0***3 18. 12. 2020 22:58:41 25 000
Aukce začala 8. 12. 2020 18:50:00

Online přenos ze zahájení benefiční aukce