86 – Z cyklu „Sny o civilizaci“ – 24 malých snů o budoucnosti člověka

Puchnarová Dana

grafika / barevná litografie

80 x 100 cm

datováno

Katalogové číslo: D-86

Vyvolávací cena: 2 400

Aukce doposud nezačala.

Začíná: 8. 12. 2020 18:50

Do začátku aukce zbývá:

Aukce končí dne: 18. 12. 2020 23:59

Dana Puchnarová

* 22. 1. 1938 v Praze

http://www.danapuchnarova.cz

1958 – 1964 Akademie výtvarných umění v Praze (L. Čepelák, K. Souček)
1954 – 1958 Výtvarná škola Václava Hollara v Praze

Národní galerie v Praze, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, GASK / Kutná Hora, Muzeum umění Olomouc, Památník Terezín, Galerie Klatovy / Klenová

×

Cart