fbpx
D
H
M
S

Podívejte se na živý přenos ze zahájení benefiční aukce 2021.

86 – Z cyklu „Sny o civilizaci“ – 24 malých snů o budoucnosti člověka

Puchnarová Dana

grafika / barevná litografie

80 x 100 cm

datováno

Katalogové číslo: 2020-86

Vydraženo za: 3 400

Dana Puchnarová

* 22. 1. 1938 v Praze

http://www.danapuchnarova.cz

1958 – 1964 Akademie výtvarných umění v Praze (L. Čepelák, K. Souček)
1954 – 1958 Výtvarná škola Václava Hollara v Praze

Národní galerie v Praze, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, GASK / Kutná Hora, Muzeum umění Olomouc, Památník Terezín, Galerie Klatovy / Klenová

Příhozy k dílu:

Aukce skončila!

Nevyšší příhozce byl: 0***1

Jméno přihazujícího Čas příhozu Příhoz Automatický
0***1 18. 12. 2020 22:59:52 3 400
0***2 18. 12. 2020 22:57:42 3 200
0***2 18. 12. 2020 22:56:27 3 000
0***2 18. 12. 2020 22:06:57 2 800
0***2 18. 12. 2020 21:06:39 2 600
0***1 16. 12. 2020 21:11:32 2 400
Aukce začala 8. 12. 2020 18:50:00

Online přenos ze zahájení benefiční aukce