33 – Pod sjezdovkou
malba / akryl, olej, plátno
135 x 105 cm
Katalogové číslo: 2020-33
Vydraženo za: 25 000 Kč
Petr Gruber
* 1. 3. 1989 v Havlíčkově Brodě
2008 – 2014 Akademie výtvarných umění v Praze (J. Sopko, Z. Beran, V. Kokolia)
2013 AdBK München, Malerei Günther Förg
2004 – 2008 Střední umělecká škola grafická v Jihlavě
Autor | |
Rozměr | |
Rok | |
Typ díla | |
Technika |
Příhozy k dílu:
Aukce skončila!
Nevyšší příhozce byl: 0***3
Jméno přihazujícího | Čas příhozu | Příhoz | Automatický |
0***3 | 18. 12. 2020 23:58:41 | 25 000 Kč | |
Aukce začala | 8. 12. 2020 18:50:00 |