36 – Z cyklu Days in the Giant Mountain

Zechová Marta

malba / akryl, mořidlo, olej, plátno

45 x 40 cm

nedatováno

Katalogové číslo: D-36

Vyvolávací cena: 9 000

Aukce doposud nezačala.

Začíná: 8. 12. 2020 18:50

Do začátku aukce zbývá:

Aukce končí dne: 18. 12. 2020 23:59

Marta Zechová

* 1989 v Opavě

https://artalk.cz

2014 – 2017 AVU v Praze (J. Petrbok, R. Šalanda)
2011 – 2013 Ostravská univerzita v Ostravě, Pedagogická fakulta
2008 – 2011 Ostravská univerzita v Ostravě, Fakulta umění

, , ,

×

Cart