fbpx
D
H
M
S

Podívejte se na živý přenos ze zahájení benefiční aukce 2021.

36 – Z cyklu Days in the Giant Mountain

Zechová Marta

malba / akryl, mořidlo, olej, plátno

45 x 40 cm

nedatováno

Katalogové číslo: 2020-36

Vydraženo za: 9 000

Marta Zechová

* 1989 v Opavě

https://artalk.cz

2014 – 2017 AVU v Praze (J. Petrbok, R. Šalanda)
2011 – 2013 Ostravská univerzita v Ostravě, Pedagogická fakulta
2008 – 2011 Ostravská univerzita v Ostravě, Fakulta umění

, , ,

Příhozy k dílu:

Aukce skončila!

Nevyšší příhozce byl: 0***4

Jméno přihazujícího Čas příhozu Příhoz Automatický
0***4 18. 12. 2020 22:44:03 9 000
Aukce začala 8. 12. 2020 18:50:00

Online přenos ze zahájení benefiční aukce