102 – Déšť
malba / olej, plátno
25 x 25 cm
2016
Katalogové číslo: 2020-102
Vydraženo za: 4 500 Kč
Ľudmila Pilná
* 16. 6. 1982 v Myjavě
2006 – 2010 VŠVU Bratislava, Katedra restaurování, Ateliér restaurování závěsných obrazů a deskových maleb (D. stojkovičková)
2002 – 2003 VŠVU Bratislava, Ateliér malby (J. Berger), stáž
2000 – 2006 Akadémia umení v Banskej Bystrici, Ateliér klasické malby (Ľ. Hološka)
Autor | |
Rozměr | |
Rok | |
Typ díla | |
Technika |
Příhozy k dílu:
Aukce skončila!
Nevyšší příhozce byl: 0***4
Jméno přihazujícího | Čas příhozu | Příhoz | Automatický |
0***4 | 18. 12. 2020 09:02:54 | 4 500 Kč | |
0***7 | 17. 12. 2020 21:57:48 | 4 200 Kč | |
0***4 | 17. 12. 2020 17:14:02 | 4 000 Kč | |
Aukce začala | 8. 12. 2020 18:50:00 |