37 – Chata

Sýkora Šimon

malba / olej, plátno, sprej

40 x 60 cm

2018

Katalogové číslo: D-37

Vyvolávací cena: 10 000

Aukce doposud nezačala.

Začíná: 8. 12. 2020 18:50

Do začátku aukce zbývá:

Aukce končí dne: 18. 12. 2020 23:59

Šimon Sýkora

*11. 4. 1990 v Plzni

instagram / sykora.simon

2013 – 2019 Akademie výtvarných umění v Praze (V. Skrepl, J.Šerých, M. Mainer, R. Šalanda, L. Machalický, S. Zwick, M. Mathis)
2018 TNUA, Taipei, Taiwan
2016 Unarte, Bukurešť (P. Lucaci)
2011 – 2013 Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni

, ,

×

Cart