fbpx

37 – Chata

Sýkora Šimon

malba / olej, plátno, sprej

40 x 60 cm

2018

Katalogové číslo: D-37

10 000

Aukce skončila bez příhozů

Šimon Sýkora

*11. 4. 1990 v Plzni

instagram / sykora.simon

2013 – 2019 Akademie výtvarných umění v Praze (V. Skrepl, J.Šerých, M. Mainer, R. Šalanda, L. Machalický, S. Zwick, M. Mathis)
2018 TNUA, Taipei, Taiwan
2016 Unarte, Bukurešť (P. Lucaci)
2011 – 2013 Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni

, ,

Online přenos ze zahájení benefiční aukce