fbpx
D
H
M
S

Podívejte se na živý přenos ze zahájení benefiční aukce 2021.

37 – Chata

Sýkora Šimon

malba / olej, plátno, sprej

40 x 60 cm

2018

Katalogové číslo: 2020-37

10 000

Aukce skončila bez příhozů

Šimon Sýkora

*11. 4. 1990 v Plzni

instagram / sykora.simon

2013 – 2019 Akademie výtvarných umění v Praze (V. Skrepl, J.Šerých, M. Mainer, R. Šalanda, L. Machalický, S. Zwick, M. Mathis)
2018 TNUA, Taipei, Taiwan
2016 Unarte, Bukurešť (P. Lucaci)
2011 – 2013 Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni

, ,

Příhozy k dílu:

Aukce skončila!

Aukce skončila bez příhozů

Předmět prodán pomocí Kup teď: 10 000

Aukce začala 12. 12. 2020 22:00:00

Online přenos ze zahájení benefiční aukce