77 – Bez názvu
Říčanová Tereza, signováno Vrabcová
grafika / autorský tisk, barevný linoryt
41 cm x 31 cm
nedatováno
Katalogové číslo: 2021-77
Vydraženo za: 800 Kč
Tereza Říčanová
* 30. 4. 1974 v Praze
1993 – 1999 Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze, Ilustrace a grafika (J. Šalamoun)
1990 – 1993 Střední uměleckoprůmyslová škola v Praze
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, soukromé sbírky
Autor | |
Rozměr | |
Rok | |
Typ díla | |
Technika |
Příhozy k dílu:
Aukce skončila!
Nevyšší příhozce byl: 0***1
Jméno přihazujícího | Čas příhozu | Příhoz | Automatický |
0***1 | 9. 12. 2021 20:56:06 | 800 Kč | |
Aukce začala | 30. 11. 2021 18:50:00 |