fbpx

77 – Bez názvu

Říčanová Tereza, signováno Vrabcová

grafika / autorský tisk, barevný linoryt

41 cm x 31 cm

nedatováno

Katalogové číslo: D-77

Vydraženo za: 800

Tereza Říčanová

* 30. 4. 1974 v Praze

http://www.ilustratori.net

http://www.baobab-books.net

1993 – 1999 Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze, Ilustrace a grafika (J. Šalamoun)
1990 – 1993 Střední uměleckoprůmyslová škola v Praze

Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, soukromé sbírky

,

,

Příhozy k dílu:

Aukce skončila!

Nevyšší příhozce byl: 0***1

Jméno přihazujícího Čas příhozu Příhoz Automatický
0***1 9. 12. 2021 19:56:06 800
Aukce začala 30. 11. 2021 18:50:00

Online přenos ze zahájení benefiční aukce