fbpx

77 – Bez názvu

Říčanová Tereza, signováno Vrabcová

grafika / autorský tisk, barevný linoryt

41 cm x 31 cm

nedatováno

Katalogové číslo: D-77

Vyvolávací cena: 800

Aukce doposud nezačala.

Začíná: 30. 11. 2021 18:50:00

Do začátku aukce zbývá:

Aukce končí: 9. 12. 2021 21:00:00

Tereza Říčanová

* 30. 4. 1974 v Praze

http://www.ilustratori.net

http://www.baobab-books.net

1993 – 1999 Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze, Ilustrace a grafika (J. Šalamoun)
1990 – 1993 Střední uměleckoprůmyslová škola v Praze

Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, soukromé sbírky

,

,

Příhozy k dílu:

Aukce začíná 30. 11. 2021 18:50:00

Online přenos ze zahájení benefiční aukce