Úvodem > Katalog > Z

Z

  • Zeithamml Jindřich

    *25. 3. 1949 narozen v Teplicích

    http://www.artlist.cz/jindrich-zeithamml-6730/

    1976 - 1982 Státní umělecká akademie, Düsseldorf (N. Kricke)
    1968 Akademie výtvarných umění v Praze

    Muzeum umění v Olomouci
    GASK Kutná Hora
    Oblastní galerie v Liberci
    Galerie Klatovy / Klenová
    Kunstmuseum Düsseldorf
    soukromé sbírky v ČR a zahraničí

    díla v aukci: 48

  • Zychová Miroslava

    1965 –1971 Akademie výtvarných umění v Praze (L. Čepelák, K. Souček)
    1960 – 1964 Střední odborná škola výtvarná (Výtvarná škola Václava Hollara v Praze)

    Národní galerie v Praze
    Galerie Středočeského kraje GASK, Kutná Hora
    Galerie hlavního města Prahy
    Národní muzeum Praha
    Alšova jihočeská galerie Hluboká nad Vltavou
    Galerie umění Karlovy Vary
    Galerie výtvarného umění v Náchodě
    Východočeská galerie v Pardubicích
    Galerie Vysočina, Polička
    Horácká galerie v Novém Městě na Moravě
    Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě
    Galerie Městského úřadu Praha 3
    Ministerstvo kultury České republiky, Praha
    Biella, Lublaň (Ljubljana)
    Internazionale Exlibriscentrum, Itálie
    Sint-Niklaas, Belgie

    díla v aukci: 16

Zobrazeny 4 položky
  • Bez názvu

    48
    Zeithamml Jindřich
    akvarel na papíře
    Vyvolávací cena
    20 000 Kč
    59 x 42 cm
    nedatováno

  • Lojzova keramika

    84
    Zadáková Růžičková Šárka
    akryl, plátno
    Vyvolávací cena
    15 000 Kč
    70 x 100 cm
    2015

  • Ostré květiny

    2
    Zemková Kamila
    kombinovaná technika
    Vyvolávací cena
    8 000 Kč
    85 x 75 cm

  • Vozík č. 1

    16
    Zychová Miroslava
    akvarel, pastel, pero, tuš na papíře
    Vyvolávací cena
    8 000 Kč
    61 x 81 cm
    2011
    kresba

Zobrazeny 4 položky