Přijďte na aukci

Aukce skýtá jedinečnou možnost nakoupit díla
renomovaných umělců a podpořit dobrou věc.

Aukce je ukončena

Aukce i poaukční prodej uměleckých děl je ukončen. Děkujeme za Váš zájem, ať už jste nakoupili nebo ne. O napínavé momenty v průběhu aukčního večera v Měšťanské besedě nebyla nouze. Atmosféra, kterou jste vytvořili, byla výborná. Prodalo se celkem 46 z 91 nabízených děl. Celková částka, která doputovala na sbírkový účet hospice a za kterou si dražitelé nakoupili, byla 272 tisíc korun. Z části těchto prostředků jsme zatím vybavili hospicovou lékárnu nezbytným chladicím zařízením, aby v ní byla udržována konstantní teplota. Další využití proběhne v souladu s účelem sbírkového účtu, což je poskytování hospicové a paliativní péče v Hospici svatého Lazara nad rozsah péče hrazené z veřejného zdravotního pojištění.

Ještě jednou děkujeme!

Nevydražené obrazy zdobí pokoje pacientů a chodby hospice. Začínáme oslovovat umělce a připravovat se na 3. benefiční aukci v prosinci roku 2020. Pokud máte zájem dostávat informace o připravovaných dílech, můžete se do mailing listu níže registrovat.

Registrace k odběru novinek

Registrace mailing

Program aukčního večera

Datum konání aukce: 18. 5. 2019

Místo: Měšťanská beseda Plzeň, Kopeckého sady 59/13, 301 00 Plzeň

18:00 začátek aukčního večera, welcome drink
18:30 komentovaná prohlídka dražených děl s kurátorkou Lucií Šiklovou
19:00 začátek dražby, dražbou provede licitátor Milan Dospěl – Galerie Kodl
20:30 předpokládaný konec aukce, úhrada a výdej vydražených děl
22:00 závěr aukčního večera

Individuální prohlídka dražených děl je možná v den aukce – 18. 5. 2019 v prostorách Měšťanské besedy od 16:00 hodin.

Předaukční výstava

Prohlídka předmětů aukce bude umožněna na předaukční výstavě ve Staré synagoze Plzeň (tu najdete ve vnitrobloku na adrese Smetanovy sady 5 – vrata mezi lékárnou a čajovnou). Výstava potrvá od 7. 5. do 16. 5. 2019 a přijít na ni můžete v otevíracích hodinách synagogy (vždy neděle až pátek od 10:00 do 18:00 hodin) nebo také v den aukce od 16:00 hodin v místě konání aukce (Měšťanská beseda, Kopeckého sady 13).

Zavřít menu
×

Cart