fbpx

71 – Krajina

Polcar Tomáš

malba / akryl, olej, plátno

45 x 40 cm

2018

Katalogové číslo: 2020-71

8 000

Aukce skončila bez příhozů

Tomáš Polcar

* 13. 5. 1973 Praha

http://www.tomaspolcar.cz

1991 – 1998 Akademie výtvarných umění v Praze (H. Demartini, A. Veselý, M. Knížák)

Galerie Klatovy / Klenová, Galerie umění Karlovy Vary, Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem, soukromé sbírky

, ,

Příhozy k dílu:

Aukce skončila!

Aukce skončila bez příhozů

Předmět prodán pomocí Kup teď: 8 000

Aukce začala 12. 12. 2020 22:00:00

Online přenos ze zahájení benefiční aukce