72 – Posed

Kruták Adam

malba / olej, plátno

40 x 50 cm

2013

Katalogové číslo: 2020-72

5 000

Aukce skončila bez příhozů

Adam Kruták

* 17. 07. 1985 v Ružomberoku

http://adamkrutak.blogspot.cz

2012 – 2015 Akadémia umení v Banskej Bystrici, postgraduální studium, obor Klasická malba (Ľ. Hološka)
2006 – 2012 Akadémia umení v Banskej Bystrici, obor Klasická malba
2004 – 2007 UMB Banská Bystrica, Filozofická fakulta
2000 – 2004 Škola užitkového výtvarníctva, Ružomberok

,

Příhozy k dílu:

Aukce skončila!

Aukce skončila bez příhozů

Předmět prodán pomocí Kup teď: 5 000

Aukce začala 12. 12. 2020 22:00:00