Úvodem > Katalog > A

A

  • Adamová Kateřina

    *12. 8. 1977 v Uničově
    http://www.k-adam.estranky.cz/

    2000 – 2005 Akademie výtvarných umění v Praze (J. Svobodová)
    1994 - 1998 Střední umělecká škola grafická v Jihlavě, obor Propagační výtvarnictví

    díla v aukci: 33

  • Agócs Zoltán

    *17. prosince 1988, Lučenec (SR)
    www.zoltanagocs.blogspot.cz

    2014 – 2015 Výtvarný ateliér Niny Mainerové, Praha
    2014 – 2015 Akadémia umení v Banskej Bystrici, Pedagogické minimum, obor Výtvarná výchova
    2012 – 2014 Akadémia umení v Banskej Bystrici, obor Volné výtvarné umění (Hološka)
    2008 – 2012 Akadémia umení v Banskej Bystrici, obor Malba (Hološka)

    Novohradského múzea a galérie v Lučenci
    Soukromé sbírky Slovensko, Česko, Německo

    díla v aukci: 78

  • Anderlová Alena

    *23. 6. 1977 v Klatovech
    http://www.alenaanderlova.cz/

    1999 – 2005 Akademie výtvarných umění v Praze (A. Střížek, M. Rittstein)
    1995 – 1997 Vyšší odborná škola Václava Hollara v Praze, obor Knižní grafika
    1991 – 1995 Střední uměleckoprůmyslová škola v Praze

    Galerie Klatovy Klenová,

    Egon Schiele Art centrum Český Krumlov

    Galerie bratří Špilarů, Domažlice

    Centrum umění Kvilda,

    soukromé sbírky v ČR a zahraničí

    díla v aukci 08

Zobrazeny 3 položky
  • Květomluva

    33
    Adamová Kateřina
    pastelka na papíře
    Vyvolávací cena
    8 000 Kč
    100 x 70 cm
    2014
    kresba

  • Ohňostroj

    8
    Anderlová Alena
    olej, plátno
    Vyvolávací cena
    15 000 Kč
    50 x 130 cm
    2013

  • Zahalení II, z cyklu „Zahalení“

    78
    Agócs Zoltán
    autorský monotyp, papír
    Vyvolávací cena
    2 300 Kč
    36 x 48 cm
    2015-17
    grafika

Zobrazeny 3 položky